Reference

Pozitivně hodnotím to, že v prezentaci zazněly jak v podstatě známé věci (na které se ovšem rádo zapomíná) tak i věci, které pro řadu účastníků byly určitě nové.  Líbilo se mi hlavně to, že prezentace měla promyšlený spád. Momenty, kdy jsme přebírali podnětné myšlenky, byly střídány aktivitami, které vyžadovali naše zapojení, ať už to byly různé testy nebo situační scénky. Po celodením semináři jsem se díky tomu necítil nijak unaven (když tak příjemně) jako spíše "nabuzen" pro kreativní činnost.

Ivan Gavanda, učitel na střední odborné škole


Vaše poradenství mi velmi pomohlo k nalezení mého osobního štěstí. Od návštěvy vašich kurzů na  sobě pociťuji postupné změny v podobě úspěchu v pracovním i osobním životě.

Jana Holubová, obchodní zástupce


Profesionální příprava, osobní přístup, široký rozhled a praktické rady, to je jen drobný výčet toho, co vystihuje společnost imageberu. Školení, která pro nás sestry Lenka Forejtníková a Anna Marie Kovářová připravily, byla neocenitelným přínosem pro každého zaměstnance, a sklidila ohromný úspěch. Klid, harmonie a umění vcítit se – aura, která v dnešní uspěchané době nevyzařuje hned tak z někoho, zaplavila díky lektorkám naše prostory a patří jim za to ohromný dík. 

Milena Kovářová a Klára Prošková, RLZ, Letiště Praha, a. s.


Po vašem semináři lépe zvládám pracovní stres a jsem schopen efektivněji pracovat s  volným časem. I má manželka má radost, že mohu trávit více času se  svou rodinou. Děkuji vám.

Karel Mařatka, manažer